Yalıtım


Yalıtım

Yalıtım


Yalteks Yalıtım Malzemeleri 1988 yılında kurulmuş ve kendi alanında sürekli kendinden söz ettiren yalıtım malzemeleri sektörünün en önce ve köklü firmalarında biridir. Firmamız 23.000 m2’lik Gebze’de üretim tesisleri olan alanında öncü firma Yalteks Yalıtım Malzemeleri ile yıllardır işbirliği içindedir. Tüm yalıtım işlerimizde Yalteks Yalıtım’ın ürünleri kullanılmaktadır.

Firmamızın özellikle bu ürünleri tercih etmesinin en önemli nedenleri arasında sağlamlık ve uzun yıllar dayanaklığıdır. Yalıtım malzemelerindeki başarılı çalışmaları ile müşterileri her zaman memnun etmiştir. Bu nedenle firmamız tarafından da taktirle karşılanmaktadır.

Yalteks Yalıtım Malzemeleri, yalıtım sektöründeki gelişmeleri de göz ardı etmemiştir. 2008 yılında yeni yalıtımlarıyla polimer bitümlü su yalıtım örtülerinde taşıyıcı madde olarak kullanılan poliester keçe üretimine de başlamıştır. Sektördeki tüm yenilikle anında kendi bünyesinde kullanan ve sağladığı tüm ürünlerde uzun yıllar garanti veren Yalteks Yalıtım Malzemeleri güvenli kullanılmaktadır.

  • Tüm Yalıtım Hizmetlerimiz Garantilidir

    Yalıtım ürünleri ve uygulamalarımız garantimiz altındadır. Teslimat sonrası oluşacak sorunları hızlı ve yerinde müdahale etme garantisi veriyoruz.

  • Çevre Dostu ve Doğal Kaynaklı Malzemeler

    Tüm yalıtım ürünleri üretim standartları ve uygulama standartları ile çevreye zarar vermemektedir. Bu sayede temiz ve doğal bir gelecek için üzerimize düşeni yaptımıza inanıyoruz.

  • Tam Tasarım ve Planlama Hizmeti

    Sipariş aşamasındayken yaptığımız kusursuz planlama ile zamanında ürün teslimatı ve takvime uygun uygulama hizmeti ve zamanında sorunsuz teslimat yapılmaktadır.