Kiremit

Kaliteli ve garantili ürünler ile günümüzde en tercih edilen çatı kiremitleri ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize üstün destek hizmetlerimizle de övündüğümüz Kiremit, son yıllardaki çatı teknolojilerine de ayak uydurduğumuz ürün ve uygulamalarımız ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra binlerce çalışanı ile de sürekli üretim halinde olan güçlü üreticiler ile çalışarak sizlere tedarik ve uygulama sorunları yaşatmadan, hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çevre Dostu

Tüm kiremit türevleri çevreye zarar vermeden doğal yollarla üretilmektedir.

Doğal Metaryellerden Üretim

Hammaddeler doğal metaryeller olduğundan üründe doğa dostu üründür çevreye zarar vermez.

Yeni Nesil Tasarımlar

Hem klasik ürünler hemde yeni nesil tasarlanmış dekoratif ürünler mevcuttur.

Zamanında Teslimat

Söz verilen sürede ürün teslimatı gerçekleştirilir.


Toprak Kiremit

Başak Kiremit 1969 yılında Bursa’da kurulmuş alanında en öncü markalardan biridir. Kaliteli ve garantili ürünleri ile günümüzde en tercih edilen çatı kiremitleri firmalarının arasında gelmektedir. Müşterilerine üstün destek hizmetiyle de övünülen Başak Kiremit, son yıllardaki çatı teknolojilerine de ayak uydurmaktadır. Bunun yanı sıra binlerce çalışanı ile de sürekli üretim halinde olan Başak Kiremit, istenilen malzemeleri anında üretmektedir. Firmamız yıllardır Başak Kiremit ile çatı sistemleri alanında ortak hareket etmektedir. Çatı kiremit sistemlerinde sağlamlığı ve güvenilirliği nedeniyle tercih ettiğiniz Başak Kiremit’i tüm müşterilerimize rahatlıkla tavsiye etmekteyiz.

Başak Kiremit, çatılardaki eğimleri dikkate alarak tüm kiremit ürünlerini bu sisteme göre ürütmektedir. Bu nedenle üç ve dört yollu bağlantı parçaları, sonlandırma parçaları ve çatı havalandırma parçalarını tüm ürünlerde kullanmaktadır. Bu sayede tamamen sorunsuz bir çatı olmaktadır. Firmamızın en önemli tercihlerinden biri olan sebeplerden biri de tüm ürünlerin Başak Kiremit garantisi altında olmasıdır. Siz de sağlam, garanti ve uzun yıllar dayanıklı bir çatı istiyorsanız bir an önce bizimle irtibata geçiniz.

Beton Kiremit

Beton kiremidin avantajları

Değişik boyama teknolojileri ile istenilen renkte renklendirmenin mümkün olduğu İZOLE KİREMİT güzel, dayanıklı ve güvenlidir. İZOLE KİREMİT, gerçek anlamda bakım gerektirmeyen üstün kaliteli ve alternatif çatı kaplama ürünlerine göre daha uzun ömürlüdür. Ürünler “yanmaz” anlamına gelen A sınıfı yanmazlık belgesine sahiptir. İZOLE KİREMİT alternatiflerine göre yüksek ısı yalıtımı kolaylıkları ile en uygun kalite-maliyet oranına sahiptir. İZOLE KİREMİT çatı ürünleri kum, çimento su ve isteğe bağlı perlit ile üretildiğinden son derece çevrecidir. Sonuç olarak beton kiremit hammadde ve süreci olarak daha çevre dostudur.

Başak Kiremit

Başak KiremitBaşak Kiremit


Başak Kiremit